o projekte

ovocná alej

Našou snahou bolo ponúknuť našim klientom nadštandardné podmienky bývania vo forme „uzavretej“ lokality s malým počtom domov a uspokojiť tým dopyt po pravých hodnotách ktoré bývanie v rodinnom dome prináša. Rozvíjajúca obec Kvetoslavov má výbornú polohu v rámci prístupu do hlavného mesta. Nájazd na rýchlostnú komunikáciu R7/D4 od Vášho nového bývania je vzdialený iba  1,2 km a  pre tých, ktorí preferujú vlakovú dopravu, je tu aj možnosť využívať spoje z vlakovej stanice, nachádzajúcej sa len 1,3 km od Ovocnej aleje.

V Ovocnej aleji môžete taktiež spojiť príjemné s užitočným a na vlakovú stanicu môžete využiť plánovaný cyklochodník, ktorý spojí spomínanú stanicu a povedie cez malebné mestečko Šamorín až na dunajskú cyklotrasu. Pre skeptikov máme dobré správy – stavebné práce na cyklochodníku už prebiehajú.

Samozrejmosťou je vysoký dôraz na súčasné ale aj budúce normy tepelnoizolačných vlastností stavby, domy budú spadať do energetickej triedy A0.

kto sme?

Sme menšia moderná spoločnosť, ktorá spája inovácie s kvalitou. Naše portfólio je cielené na stavebnú činnosť, vývoj, výrobu a inovácie kvalitného životného štandardu s ohľadom na životné prostredie. Okrem stavieb sa zameriavame na účelný a atraktívny mobiliár a služby, ktoré svojim charakterom nielen potláčajú negatívne vplyvy na ekológiu, ale odstraňujú už ich príčinu a to podporou nemotorovej mobility či zavádzaním udržateľnej koncepcie do prostredia miest. 

01

Začiatok výstavby

Január 2021

02

Hrubá stavba

Okt. – Nov. 2022

03

Kolaudácia

December 2022 - Október 2023